SZCZEGÓŁY GRY

Rycerze Króla Artura

Po śmierci króla Artura cały kraj popadł w chaos. Uczestnicy wcielają się w rycerzy Okrągłego Stołu, którzy muszą się ze sobą porozumieć i wypracować wspólną strategię działania, choć z powodu wydarzeń z przeszłości nie są do tego skłonni.

Wynikiem negocjacji powinno być rozwiązanie palących problemów królestwa oraz wybór następcy tronu. W trakcie rozgrywki gracze muszą zawierać sojusze i dążyć do zawierania kompromisów – tylko tak mogą osiągnąć swoje cele.

Negocjacje

Gracze będą doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne poprzez symulacje, rozwijanie strategii negocjacyjnych oraz zdobywanie doświadczenia w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumienia.

Komunikacja

Poprzez tę grę gracze będą rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne, ucząc się efektywnego wyrażania myśli, uważnego słuchania oraz budowania klarownych relacji z innymi.

Zarządzanie Informacją

W trakcie gry gracze będą mogli doskonalić swoje umiejętności poprzez efektywne gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie szczątkowych informacji do podejmowania trafnych decyzji oraz rozwiązywania problemów.

Doceniamy wasz feedback

Każda opinia jest na wagę złota. Dzięki nim stale rozwijamy nasze gry, poprawiając ich jakość oraz wprowadzając coraz ciekawsze metody. Zachęcamy do wyrażenia swojego zdania każdego uczestnika.

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.