SZCZEGÓŁY GRY

Ragnarok

Gracze wcielają się w Wikingów, którzy muszą rozpocząć przygotowania do Końca Czasów – tytułowego „Ragnarok”.

Działania powinny być podejmowane na wszystkich szczeblach zarządzania: w każdej wiosce i na terenie całej krainy. Niestety, często okazuje się, że poszczególni zawodnicy realizują rozbieżne cele. Ich przetrwanie zależy od umiejętności komunikacyjnych i zdolności opracowania wspólnych strategii pokonania przebiegłego boga Lokiego.

Szczeble Zarządzania

Gra rozwija zdolności zarządzania na różnych poziomach hierarchii, ucząc efektywnego kierowania zasobami na lokalnych i ogólnych poziomach.

Big Picture

Gracze zdobywają umiejętność analizy sytuacji w szerszym kontekście, doskonaląc umiejętność myślenia strategicznego i podejmowania decyzji z uwzględnieniem globalnych aspektów.

Koordynacja Działań

W symulacji istotne jest skoordynowanie działań różnych wikingów, co kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i zdolności opracowywania wspólnych strategii dla osiągnięcia wspólnego celu.

Doceniamy wasz feedback

Każda opinia jest na wagę złota. Dzięki nim stale rozwijamy nasze gry, poprawiając ich jakość oraz wprowadzając coraz ciekawsze metody. Zachęcamy do wyrażenia swojego zdania każdego uczestnika.

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.