SZCZEGÓŁY GRY

Operacja Amundsen

Ta misja wydaje się prosta – przetrwać na skutej lodem Antarktydzie. Każdy gracz otrzyma rolę, która ma kluczowe znaczenie dla powodzenia całej misji. Dowódca jest odpowiedzialny za morale załogi, mechanicy za funkcjonowanie poszczególnych elementów stacji, a naukowcy za pobieranie próbek.

Zadania załogi nie ograniczają się jednak tylko do zażegnywania piętrzących się problemów… Niezbędna jest komunikacja między zespołami, aby podejmować optymalne decyzje.

Podstawowe Koncepty ITIL

Zbiór najlepszych praktyk zarządzania usługami informatycznymi, pomagający organizacjom doskonalić procesy IT i zapewniać lepsze wsparcie biznesu.

Organizacja Produkcji

Dzięki tej grze gracze nauczą się efektywnego zarządzania procesami produkcyjnymi, optymalizacji działań oraz doskonalenia wydajności operacyjnej w organizacji.

Efektywność

Gracze będą mogli doskonalić umiejętności zarządzania zasobami, priorytetyzacji zadań oraz podejmowania skutecznych decyzji w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności w działaniu.

Doceniamy wasz feedback

Każda opinia jest na wagę złota. Dzięki nim stale rozwijamy nasze gry, poprawiając ich jakość oraz wprowadzając coraz ciekawsze metody. Zachęcamy do wyrażenia swojego zdania każdego uczestnika.

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.