SZCZEGÓŁY GRY

Lost In A Warehouse

Mąka, cukier, olej… Ktoś chętny na naleśniki? W takim razie nasza nowa hurtownia musi wziąć się do roboty, bo niedawno wdrożony przez kierowników system pracy przysporzył zatrudnionym sporo kłopotów.

Na szczęście mamy Was, nowych brygadzistów, dzięki którym w żadnym sklepie nie zabraknie składników na ciasto. Wasze wsparcie obejmie kompletację zamówień, ich kontrolę oraz
przepływy na terenie magazynu. Liczymy na pomoc, klienci czekają!

Zwinne Zarządzanie

Gracz podczas symulacji rozwija umiejętności zwinności zarządzania, skupiając się na szybkich reakcjach i elastycznym podejściu do problemów biznesowych.

Organizacja Produkcji

Uczestnik gry doskonali umiejętności organizacyjne, koncentrując się na efektywnym planowaniu produkcji, kompletacji zamówień i utrzymaniu płynności w magazynie.

Efektywność

Gracz kształtuje umiejętności zwiększania efektywności, podejmując decyzje mające na celu optymalizację procesów w magazynie i zapewnienie sprawnego przepływu towarów.

Doceniamy wasze zaangażowanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum velit tortor, interdum sed cursus eu, sagittis ut nunc. Sed vitae tellus et arcu aliquet faucibus fermentum non lacus.