SZCZEGÓŁY GRY

Awantura O Fracht

Czy słyszałeś kiedyś jak działają giełdy? Już dzisiaj możesz przekonać się na własnej skórze! Wasz zespół wcieli się w pracowników firmy transportowej i podejmie wyzwanie, jakim jest realizacja zleceń przewozowych. A to wszystko w czasie rzeczywistym odzwierciedlającym dynamikę elektronicznych giełd transportowych.

Jest tylko jeden problem – konkurencja nie śpi (jak na prawdziwych spedytorów przystało) i tylko czeka żeby podebrać Wam ładunek… Licytację uważam za otwartą!

Praca Pod Presją Czasu

Gracze będą trenować swoje umiejętności pracy pod presją czasu, ucząc się skutecznego planowania, priorytetyzacji zadań oraz utrzymywania wysokiej efektywności w warunkach ograniczonego czasu.

Realizacja Zleceń

Gracze będą doskonalić umiejętności poprzez efektywne planowanie działań, koordynację zespołu oraz elastyczne reagowanie na zmienne warunki, zapewniając terminowe i skuteczne wykonanie powierzonych zadań.

Zdolności Adaptacyjne

Gracze będą kształtować swoje zdolności adaptacyjne, dostosowując się do zmieniających się warunków, szybko reagując na nowe wyzwania oraz uczyć się elastycznego podejścia w celu osiągnięcia sukcesu w różnorodnych sytuacjach.

Doceniamy wasz feedback

Każda opinia jest na wagę złota. Dzięki nim stale rozwijamy nasze gry, poprawiając ich jakość oraz wprowadzając coraz ciekawsze metody. Zachęcamy do wyrażenia swojego zdania każdego uczestnika.

Wyślij nam wiadomość

Napisz do nas

Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko jak to możliwe.